شماره مطلب:
5412
دوشنبه 1400/08/3 10:45
دسته بندی

نگاه مثبت مجلسی ها به طرح ساماندهی خودرو

در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی خودرو ، شاهد توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی خواهیم بود.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابهامات مربوط به طرح ساماندهی خودرو از سوی نمایندگان مجلس برطرف شده است، به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: با رفع ابهامات منتظر جلسه نهایی برای تصویب طرح ساماندهی خودرو هستیم که به احتمال زیاد هفته آینده برگزار می‌شود.

بهزاد رحیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: طرح از طرف شورای نگهبان به کمیسیون برگردانده شد تا ابهام‌ها و ایرادهای آن بر طرف شود که بعد از رفع آنها، موضوع راهی هیات رییسه می‌شود و در دستور کار صحن برای اعلام نظر نهایی نمایندگان قرار می‌گیرد.

نماینده سقز در مجلس تاکید کرد: به طور کلی نمایندگان بر اجرای این طرح تاکید دارند و بر این باور هستند که واردات خودرو در شرایط فعلی یک ضرورت جدی است و زیرساخت های لازم برای اجرای این طرح آماده است.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی، بسیاری ازمشکلات بازار خودرو حل و فصل شده و اهدافی چون تعدیل قیمت خودرو، توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی محصولات خودروسازان محقق می‌شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: طرح ساماندهی خودرو به نفع خودروسازان و بازار خودرو خواهد بود و با این طرح موضوعات و مشکلات دیگر این صنعت نیز برطرف می‌شود.

منبع:سنا

آخرین‌ها

 

« پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دروپال نیوز »

نمونه وب سایت و پنل سامانه مدیریت محتوای  ایران دروپال

 

 

 info@DrupalNews.ir

 www.DrupalNews.ir

             

X