1400/04/3 03:47
بازار و بورس - مجمع عمومی شرکت سیمان داراب تقسیم مبلغ یک هزار و ۶۷۱ ریال سود خالص هر سهم و ۸۵۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان داراب برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ در روز چهارشنبه ۲ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
چهارشنبه پنجمین عرضه اولیه سال جاری صورت می گیرد
1400/03/24 08:50
بازار و بورس- زمان قطعی واگذاری ۱۵ درصد از سهام گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری برای چهارشنبه جاری تعیین شد تا  اگر اتفاق غیر منتظره ای مشابه آنچه در عرضه های اولیه پیشین دیدیم؛ پنجمین شرکت جدید در سال جاری عرضه اولیه شود.
علیرضا تاج‌بر، کارشناس بازار سرمایه از تأخیر در پرداخت سود سهامداران گفت:
1400/03/22 09:42
طبق قانون تجارت، در صورتی که در مجمع عمومی عادی سالیانه، تقسیم سود تصویب شود، شرکت باید حداکثر ظرف 8 ماه از تاریخ تصویب، سود نقدی را به سهامداران پرداخت کند.
1399/12/17 08:26
بازار و بورس- ضریب اعتباری شرکت‌های کارگزاری بعد از ۸ سال به بالاترین حد یعنی ۶۰ درصد رسید؛ افزایش اعتبار کارگزاری‌ها اقدامی مناسب برای کاهش خروج نقدینگی از بازار است.درزمان افت بازار سرمایه، سیاستگذار برای کمک به رونق و تسهیل شرایط معاملات، ضریب اعتباری کارگزاران بورس را افزایش می‌دهد و برعکس در زمانی که بازار از ارزش ذاتی خود فراتر می رود، این ضریب اعتباری کاهش می یابد.
آقابزرگی مطرح کرد:
1399/12/11 10:00
بازار و بورس- یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که تصمیم های شب گذشته تنها مسکنی چند ساعته برای بازار به حساب می‌آید. شب گذشته هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، افزایش حد نصاب سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت در سهام را تصویب کرد. 

آخرین‌ها

 

« پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دروپال نیوز »

نمونه وب سایت و پنل سامانه مدیریت محتوای  ایران دروپال

 

 

 info@DrupalNews.ir

 www.DrupalNews.ir

             

X