1400/08/3 10:45
در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی خودرو ، شاهد توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی خواهیم بود. نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابهامات مربوط به طرح ساماندهی خودرو از سوی نمایندگان مجلس برطرف شده است، به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: با رفع ابهامات منتظر جلسه نهایی برای تصویب طرح ساماندهی خودرو هستیم که به
اختلاف نظر بین مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام
1400/07/6 11:22
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در موافقت با طرح واردات مشروط خودرو گفت: اصرار مجلس بر تغییر طرح خاصیتی ندارد چرا که مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالفتش را صراحتا اعلام کرده است. محمدحسی
1400/04/8 12:45
قیمت‌گذاری دستوری محصولات و عدم تناسب نرخ فروش با نرخ رشد نهاده‌های تولید از جمله چالش‌های عمده در صنعت خودروسازی طی سال‌های اخیر است. حال موضوعی که مطرح است، این است که آزادسازی قیمت خودرو بر سودآوری شرکت‌های خودرویی چه تاثیری داشته است. این موضوع درخصوص سه شرکت بزرگ خودروسازی بررسی می‌شود.
سلسله گزارش های قیمت گذاری دستوری، بلای جان تولید ملی (۱)
1400/04/6 09:25
تولید ملی سال‌هاست مورد توجه مسئولان و مدیران است اما وقتی دقیق تر و البته عمیق تر به موضوع نگاه می کنید جز شعارزدگی چیزی دستگیرمان نمی شود. برای اینکه بیشتر و بهتر با واقعیت و حقیقی بودن یا نبودن توجه حاکمیت به موضوع تولید ملی آشنا شویم، در سلسله گزارش هایی در «بازار و بورس» به ضربه قیمت گذاری دستوری به بدنه تولید می پردازیم.
عضو کمیسیون صنایع مجلس خبر داد؛
1400/03/31 10:42
نمایندگان مجلس در جلسه امروز خود طرح ساماندهی صنعت خودرو و تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران را مورد بررسی قرار می‌دهند.در ادامه عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: طرح تحول صنعت و بازار خودروی کشور به صحن علنی ارسال شده است، گفت: در این طرح بند مربوط به عرضه خودرو در بورس نیز دیده شده است.
فربد زاوه، کارشناس اقتصاد خودرو ورود خودرو به بازار سرمایه را تحلیل کرد:
1400/03/29 09:00
شنبه، 29 خرداد، محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در پاسخ به پرسش رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور پیرامون مکانیزم پیشنهادی مجلس برای خرید و فروش خودرو در بورس، ضمن تاکید بر اینکه سازمان بورس هم مخالف قیمت‌گذاری دستوری خودرو است، اعلام کرد که خودرو کالای مناسبی برای ورود به بورس نیست.
پیش فروش انواع جک
1400/03/26 11:28
 کرمان موتور از فروش انواع  خودرو جک خود به صورت پیش فروش همراه با تخفیف خبر داد.به گزارش بازار و بورس ،  محصولات پیش فروش کرمان موتور شامل JAC j4  و JAC T8 است.جزئیات  و نحوه شرکت در پیش فروش را در جدول زیر مشاهده کنید:
نهمین فروش فوق العاده سایپا
1400/03/18 10:45
گروه خودروسازی سایپا طرح  فروش فوق العاده  پنج خودرویتیبا 2 و صندوق دار ، ساینا دنده ای ، ساینا اس و کوییک  اس را  از امروز آغاز کرد.نام نویسی متقاضیان از ساعت 10 در سامانه فروش سایپا آغاز میشود و سه روز ادامه دارد. به گزارش بازار و بورس ، در ثبت نام این طرح مبلغی دریافت نمیشود اما پس از قرعه کشی، منتخبان ۷۲ ساعت فرصت دارند با واریز مبلغ علی الحساب، ثبت نام خود را کامل کنند.
سومین فروش فوق العاده ایران خودرو در ۱۴۰۰
1400/03/18 10:28
طرح فروش فوق‌العاده (3ماهه) محصولات پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه ای ،پژو پارس سال و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک (با روش قرعه‌کشی) مطابق جدول فوق ازامروز، سه شنبه ، هجدهم خرداد شروع و تا پایان روز پنج شنبه  20 خرداد  ادامه خواهد داشت.
1400/03/3 04:38
با وجود افزایش هشت تا ۹ درصدی قیمت کارخانه‌ای تولیدات دو خودروساز بزرگ کشور از روز شنبه، اما بررسی‌ها از بازار خودروی پایتخت حاکی است این افزایش هیچ تاثیری بر قیمت‌ها در بازار نداشت و همچنان رکود بر آن حاکم است. به گزارش ایرنا، طبق مصوبه شورای رقابت، محصولات ایران‌خودرو از روز شنبه (اول خرداد ماه)  به‌طور متوسط ۸.۲ درصد و محصولات سایپا به‌طور متوسط ۸.۹ درصد گران شدند.
کدال خوانی/افشای اطلاعات
1400/03/3 10:48
در حالی که بیش از یک هفته از مصوبه شورای رقابت مبنی بر افزایش قیمت های محصولات ایران خودرو سایپا می گذرد این دو خودرو ساز برجسته کشور در ابتدای هفته این مصوبه را ابلاغ کردند و امروز در سایت کدال نسبت به افشای این موضوع خبر دادند.به گزارش بازار و بورس، شرکت سایپا به طور میانگین 8.9 درصد و ایران خودرو 8.2 درصد  قیمت محصولات خود را افزایش دادند.گفتنی است بلافاصله پس از ابلاغ قیمت های جدید…
دومین فروش فوق العاده ایران خودرو در ۱۴۰۰
1400/03/2 10:23
ثبت نام شانزدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو به مناسبت آزادی سازی خرمشهر آغاز شد.

آخرین‌ها

 

« پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دروپال نیوز »

نمونه وب سایت و پنل سامانه مدیریت محتوای  ایران دروپال

 

 

 info@DrupalNews.ir

 www.DrupalNews.ir

             

X